Ztraceno v čase part VII.

8. listopadu 2008 v 20:16 | Tess - admin |  Ztraceno v čase
!!!!!Pokračování!!!!!!ZTRACENO V ČASE part VII."Jacku" zakřičela Sam a rozeběhla se k němu…..On ale skočil před ní a plnou silou dostal ránu do srdce…..Dělo se to znovu….Všechno se opakovalo…..Teal'c zabil toho Goaulda svou zbraní….Sam se vrhla k Jackovi "Jacku…."chroptěla Sam.

"Nechci tě ztratit ….znovu né….proč mi tohle děláte Claytone"zakřičela Sam směrem k modré obloze.Daniel ani T. nechápali co se děje.Sam se podívala na Jacka.,,Svého'' Jacka O'Neilla….a znovu se jí ho nepodařilo zachránit…..měl zavřené oči a zřejmě nedýchal….

"Teal'cu"ozval se Daniel který mezi tím zadal adresu.Sam sebou trhla a vrátila se zpátky do reality.

"Musíme ho pronést bránou…pomož mi"..T.přikývl a popadl Jacka za jedno rameno…Danny ho vzal za druhé a společnými silami prošli bránou se Sam v patách…….

Všechno se zatočilo a potom ucítili zem……Vyběhli z brány a T. z Danielem Jacka položili na rampu….

"Zdravotník" zakřičel Daniel….Sam stála nad Jackem a nemohla popadnout dech….Nerozuměla tomu…proč jí tohle Clayton udělal…..

"Proč…"zavzlykala Sam a podlomila se jí kolena….Tvrdě dopadla na rampu vedle Jacka….Chytila ho za ruku a po tvářích se jí stále koulely slzy…..To už do prostoru brány vletěla Dr.Fraserová se svým týmem…
"Co se stalo ???"zeptala se spěšně Janet a pohlédla na plačící Sam.Ta jen zakroutila hlavou.Janet Jackovi sáhla na krk a přimhouřila oči.Chvíli bylo ticho jako v hrobě….
"Máme puls…."zakřičela z nenadání Janet.Sam sebou trhla a podívala se na Jacka.Rozkašlal se a pomalu otevřel oči.Sam zalapala po dechu…..
"To není možné…."řekla potichu a instinktivně rozepnula Jackovi bundu….a…místo té ošklivé rány jakou viděla minule tam teď byla vesta……vesta kterou před půl rokem dostali darem od Tokrů….byla odolná vůči Goauldským zbraním….Sam si také všimla malého srdíčka, které viselo na Jackově krku…..Její srdíčko….Jack pohnul rukou a chytil tu Saminu….Začali jí znovu z očí téct slzy…..
"Carterová…"řekl pomalu Jack…
"Ani nevíte jak zatraceně rád vás vidím…."Sam se malinko usmála a popadla Jacka kolem ramen.Držela v náručí muže kterého miluje…Nevěděla jak ani proč je na živu…..Ale bylo jí to jedno….Když už to obejmuti trvalo moc dlouho Sam se pomalu odtáhla a provinile se zadívala na Jacka….I přes jeho špinavý obličej bylo vidět že se usmívá…..
"Páni….budu se muset nechávat skorozabíjet mnohem častěji…. Au…!!!"vyjekl Jack.Dr. Fraserová mu totiž dala injekci proti bolesti.Jack se pomalu posadil a mnul si rameno….
"Příště mě varujte Janet…."řekl podrážděně Jack a chystal se vstát jenže se mu zamotala hlava a kácel se k zemi…Ještě že blízko něj stáli Daniel a T. a chytili ho.Danny se začal smát.
"Brzdi kovboji….."řekl pobaveně.
"Pár dní budeš muset ležet…."Jack jen protočil panenkami……
"Měl jsi štěstí O'Neille…."řekl Teal'c svým obvyklým tónem.Jack si odfrkl.
"Jo… můj anděl ztrážnej měl zase jednou pěkně napilno"řekl sarkasticky.Potom ještě mrkl na Sam a nechal se odvést na ošetřovnu.Landy se k ní obrátil.
"Majore….za hodinu váš čekám se zbytkem SG-1 a podáte mi podrobné hlášení."
"Ano pane "řekla Sam a Landy odešel do své pracovny.

Sam osaměla……Nemohla tomu věřit…Byl tady….Živí a zdraví…Ale jak to?????
Pohled jí padl na papír, který ležel na zemi.Pomalu se sehnula a sebrala ho ze země.Musela se chytit sloupu aby se jí nepodlomila kolena.Na vrchu dopisu bylo *jejím* písmem napsáno Jack.S třesoucíma rukama dopis otevřela…..

Drahý Jacku…..
Ve snaze zachránit tvůj život ti podávám varovaní…o tvém blížícím se konci…
23.4.2006 ti neznámí Goud vezme život…
… a tak tě prosím … učiň prosím tě vhodná opatření a pokus se
odvrátit tuto strašlivou katastrofu…


….tvůj přítel v čase kráska….


Sam se usmála……

"Díky Charlie…."pronesla tiše Sam a přiložila si dopis na srdce.
"Nemáte zač Sam…."ozvalo se jí za zády.Pomalu se otočila.A přímo proti ní stál Clayton a na tváři měl široký úsměv.Sam cítili že se jí do očí derou slzy….
"Charlie…"řekla pomalu Sam….
"Jak….co..???"Clayton jí přerušil mávnutím ruky.
"Nemohl jsem to dopustit…..tak velkou lásku jako cítíte k Jackovi, Sam….tak takovou jsem nikdy nezažil….udělala byste cokoliv pro jeho záchranu…a jí vám jen trošku pomohl…." "Takže předpokládám…"zeptala se Sam.
"Že ten dopis jste mu dal vy????"Charlie přikývl.
"Ale co ty řeči…o časoprostorovém kontinuu…."Clayton se slabě usmál.
"Radši se neptejte Sam….je to moc zamotané…"Sam přikývla.
"Ale něco pořád nechápu….."zamračila se Sam.

"Co ten vzkaz….pomoz mi Sam…a taky ty souřadnice v Jackově kanceláři…. "
"Tak pokud jde o ten vzkaz….tím jsem chtěl upoutat vaší pozornost….a dostat vás na vaší časovou vlnu….což jsou ty souřadnice co jste našla….a pokud jde o souřadnice v Jackově stole…"zatvářil se tajemně..
"Tak ty jste sama napsala!!!!"Sam se praštila do čela.
"A pokud jde o Jacka……"pokračoval Clayton….
"Tak si vůbec na nic nevzpomíná….no…i když…určité pocity v něm zůstali…to nebylo v mojí moci vymazat…. Na tak silný cit nelze zapomenout."Clayton domluvil.
Sam se mu podívala do očí.
"A co bude s vámi???"
"To nevím….ale ať je to cokoliv….alespoň mi zůstane pocit že jsem udělal správnou věc… " a ukázal rukou na Sam.
"Dějuju Charlie…."řekla potichu Sam a odejmula ho kolem krku.Potom ho lehce políbila na tvář.
"…děkuju za všechno…." Clayton se usmál
"Běžte za ním…Sam a buďte co nejvíc šťastná…."Sam přikývla a otočila se směrem ke dveřím.Ještě než odešla se naposledy ohlédla….Clayton tak však nebyl….Malinko si povzdychla a v ruce stále pevně svírala svůj dopis…. Podívala se na bránu a odhodlaně přikývla….Rychlým krokem se vydala směr ošetřovna….

**********************************************
Když vešla na ošetřovnu, Janet připojovala Jackovi kapačku.Ten se samozřejmě vztekal…Nesnášel nemocnice….a to jak musel ležet a nic nedělat…..Když si všiml Sam bylo vidět, že se mu ulevilo…..
"Carterová…"řekl naštvaně….
"Nedalo by se zařídit abych se z tohohle blázince nějak dostal??"Sam se začala smát, Janet na ní však přísně pohlédla.Hned toho nechala.
"Jak je na tom doktorko….??"zeptala se Sam
"Není to nic vážného konstatovala Janet.
"Generál si tu pár dní poleží…"při slově poleží se Janet významně podívala na Jacka.Ten jen protočil panenkami.
"A za pár dní bude moc jít domů…"
"To je dobře"řekl Sam a v jejím hlase byla znát úleva.Janet je nechala o samotě.Sam si přitáhla k Jackově posteli židli.A zadívala se na něj.
"Jak se cítíte pane??"
"Jako by mě přejel parní válec….Carterová …"řekl sarkasticky Jack.Sam si vzpomněla na dopis který stále držela v ruce.
"Tohle vám zřejmě vypadlo pane…"pronesla, když mu dopis podávala.Jack od ní dopis neochotně vzal a hodil ho na noční stolek vedle postele.
"Díky…to je ten divnej dopis co jsem ráno našel na stole…."jen mávl rukou a zakroutil hlavou.Chvíli bylo ticho.
"Hele!!!"ozval se znenadání Jack až Sam nadskočila.
"Kde jste to vzala???" a ukazoval na ní.Sam pohlédla dolů…..a došlo jí to…Úplně na to zapomněla…Měla na krku pověšené Jackovi známky…. Tedy vlastně ne známky tohohle Jacka…ale….Sam se oklepala….
"Carterová… hálo….volá Země jste tam???"
"Ano pane…."omlouvala se Sam….
"Jen jsem se zamyslela…"
"Fajn…tak kde jste teda našla ty známky.????Já už je asi půl století hledám!!!!"
Sam se mírně usmála a sundala si známku z krku.
"Řekněme že jsem je našla…."řekla tajemně Sam a podávala známky Jackovi.Natáhl se pro ně a jejich ruce se na chvíli dotkly.Sam se zachvěla….Po chvíli Jack vrátil svou ruku zpátky pod peřinu….Sam sjela pohledem na srdíčko které se houpalo na Jackově krku….
"Odkud to máte pane pane??"zeptala se a ukazovala směrem na přívěsek….
"Víte že ani nevím Carterová…"řekl pochmurně Jack.
"Ale když ten řetízek mám cítím se v bezpečí….nevím proč…."
"To já tak né pane…"řekla Sam a neubránila se úsměvu…Jack si toho naštěstí nevšiml…..
"Pane…."řekla pochvíli Sam a zadívala se mu do očí.
"Děkuju vám….."
"Za co???"nechápal Jack…..
"Za všechno …"řekla pomalu a lehce ho políbila na tvář…..Jack jí jemně chytl za ruku…a jen se na ní díval….Byla tak nádherná….Ty oči….Ta postava…*Ježiš O'Neille jsi generál amerického letectva vzpamatuj se* přikazoval si Jack ale nemohl se ubránit….Ještě že do místnosti vešla Dr.Fraserová…Sam okamžitě pustila Jackovu ruku……
"Tak já půjdu….pane…odpočiňte si" Jack přikývl.Vydala se směrem ke dveřím….Jack se za na ní díval….přesněji řečeno na její spodní část…byla tak nádherná…tak sexy a než se stačil ovládnout vyletělo mu z pusy tiché "páni…" ne však tak tiché aby to Sam neslyšela….Mírně se usmála a vydala se do zasedačky podat Gen.Landymu hlášení……

****************************************

Po pár dnech Jacka pustili….Musel však stále být pod lékařským dohledem a tak mu z pentagonu dočasně převelí sem na základnu…Sice zatím nemohl chodit na mise ale to mu nevadilo…..Byl tu ještě jeden důvod proč se mu v SGC tak moc líbilo….A tím důvodem byl modrooký, blonďatá plukovník…….

**********************************

Sam vezla Jacka domů…Nebyl ještě schopný řídit…
"Carterová…..nemusíte tu se mnou být"řekl vážně Jack když zabouchl domovní dveře…Sam se pousmála.
"Daniel tu byl včera….a Teal'c tu byl předvčírem…jsem na řadě…"
"Tak…jo…když jste na řadě…"řekl posmutněle Jack a šel směrem do kuchyně….
"Dáte si něco…???"zakřičel Jack z kuchyně….
"Co myslíte??"odpověděla mu Sam.
"Jasně …a jednu dietní kolu tu mám fajn…"zahlaholil a zabouchl dveře ledničky.
"Můžeme se kouknout na něco v telce….tak něco vyberte….!!!!"
"To má být rozkaz generále…??"zeptala se šibalsky Sam.Jack vytrčil hlavu z kuchyně.
"Berte to tak plukovníku…" Sam přikývla
"Fajn…"přešla k televizi a začala prohlížet obaly od DVDček …Náhle jí něco napadlo…Popadla jedno DVD a otočila se zpátky….Jack už přišel z kuchyně ....Na stůl položil Saminu kolu, svoje pivo a mísu popcornu…..
"Už jste něco vybrala??"zeptal se.Sam mu místo odpovědi hodila to DVDčko do ruky..Tak tak že ho chytil…Zadíval se na nápis….Stálo tam Samotář v Seattlu :-)
Sam čekala kdy jí Jack vynadá ale on místo odpovědi přešel k televizi a vzal si ovladač…potom strčil DVD do přehrávače a pustil film….
"Sednout Carterová…"řekl a ukázal na pohovku…)
"Rozkaz pane" řekla pohotově Sam a sedla si na pohovku.Jack si po chvíli sedl k ní ….. Sam to nemohla vydržet….
"Pane…neříkal jste že ten film nemáte rád????"zeptala se s úsměvem na tváři Sam.
"Říkal…ale tak nějak no…"koktal Jack.
"Prostě jsem změnil názor…nevím proč ale něco na tom filmu je…" Sam se spokojeně usmála a zabořila se do kanape.Občas usrkla kolu nebo si z mísy nabrala popcorn.Po nějaké době, aniž si to uvědomila, položila Jackovi hlavu na rameno a přitulila se k němu….Neodtáhl se tak mu to zřejmě vůbec nevadilo……

Slavná scéna na vrcholu Empire State Building skončila a šli titulky……
…..Sam sundala hlavu z Jackova ramene a posadila se …..Jack na ní upíral svoje nádherné hnědé oči….Věděla už to dlouho nevydrží….Jack jí náhle chytl za ruku a přisunul se blíž k ní…Sam nepravidelně dýchala…..zlehka se dotkl její tváře…..Sam se lehce zachvěla a zavřela oči….
Jack se stále přibližoval……byl čím dál tím
blíž….Sam náhle prudce ucukla a odtáhla se…
"Pane…já…"koktala Sam…nenapadala jí žádná slova…jen jak ho začne líbat a půjde s ním do ložnice on se jí bude dotýkat…. Samantho Carterová okamžitě toho nech, okřikla se v duchu Sam….Znovu na něj pohlédla….Byl tak nádherný …tak sexy…..toužila po něm….chtělo ho mít teď hned….ale přesto…
"Půjdu pane…"ovládla se nakonec Sam.Sebrala z křesla kabát a kabelku a rychlím krokem zamířila ke dveřím…Potom z bouchnutím zavřela dveře….a byla pryč….
Jack zabořil hlavu do polštářů….
"Sakra…."huhlal do polštářů….
"To jsem to zase podělal"Narovnal se a chvíli jen tak nepřítomně koukal do prázdna…..
Měl nutkání zvednout telefon a zavolat jí…..
"Ať tě to ani nepadne…"okřikoval se Jack…. Nervózně si pohrával se srdíčkem které měl na krku…..Po chvíli přestal a pevně ho stiskl….Už se rozhodl…..Zvedlo telefon a vytočil číslo….
"Haló"ozval se na druhé straně rozespalí Danielův hlas.
"Ahoj Danny …tady Jack!!!"
"Jacku….prosím tě víš kolik je hodin??"rozčiloval se….
"Promiň Danieli ale……"Na chvíli se odmlčel….
"Je to naléhavé….potřebuju tvou pomoc!!!!!"pronesl Jack odhodlaným hlasem……
"Fajn….co je???"
"Potřebuju abys sem přijel…."
"Teď???"zaskučel Danny….
"Ano teď…."řekl vážným hlasem…
"Fajn"vzdal se Danny….
"Jsem tam za dvacet minut…."Jack položil telefon a šel do ložnice..…Přešel ke skříni a sáhl do poslední zásuvky…Našel co hledal….Byla to Samina fotka, kterou měl schovanou už asi tři roky….Sam to na ní moc slušelo…ostatně jako na všech….Jack si povzdychl…..Jesli se mu to podaří celý jeho život se změní….Položil fotku na svůj noční stolek…..A díval se na ní dokud ho nepřerušil domovní zvonek…..
"To to nemohlo počkat do rána???"vyštěkl Danny když vcházel do dveří…..
"Nemohlo…."řekl tajemně Jack a plynulým pohybem zavřel dveře…….

TO BE CONTINUED…..příště , tedy zítra, bude poslední kapitola…tak se těšte…..

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hana Hana | 8. listopadu 2008 v 20:34 | Reagovat

Zítra??? Tak to je super, protože tuhle část jsem přečetla jedním dechem. Fakt se ti to zase povedlo a déle bych na pokračování ani nemohla čekat:-)

2 Sara sidle-SB Sara sidle-SB | Web | 8. listopadu 2008 v 21:13 | Reagovat

nádhera už se těším na pokráčko

3 Lin Lin | Web | 9. listopadu 2008 v 17:50 | Reagovat

wow, to je super!

4 T-e-r-y-s-e-Q - your SB ♥ T-e-r-y-s-e-Q - your SB ♥ | Web | 31. prosince 2008 v 20:48 | Reagovat

waw je to nádhera - nemám slov

5 D.s.o eva D.s.o eva | Web | 6. září 2009 v 16:01 | Reagovat

Páni to je nádhera pádím na pokráčko

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.