Ztraceno v čase part VIII.

9. listopadu 2008 v 21:55 | Tess - admin |  Ztraceno v čase
!!!!!!Poslední kapitola!!!!!!!
ZTRACENO V ČASE part VIII.

"Vítejte SG-1"zahlaholil Landy….
Celý SG tým vypadal příšerně…..Byli celý zablácení, pomlácení a příšerně unavení…Sam se sesunula na rampu…Byla to 5 denní akce….Takže hrůza….Michell si sedl vedle Sam a Vala se rozplácla nedaleko…Teal'c se opřel o stěnu a bylo na něm vidět že toho má plné zuby….
"Ahoj vespolek…"pozdravil Daniel, který právě vešel do prostoru brány….Měl zavázanou ruku…..Měl jí zlomenou…Takže s nimi dnes nemohl jít….
"Ahoj Danieli…"pozdravila nepřítomně Sam…Ostatní se ani nenamáhali…Byla příšerně unavená….Ale stejně na něj nemohla přestat myslet…Uplynuly už skoro dvy týdny od toho osudného večera….Jack se vrátil zpět do Pentagonu….Takže se sním od té doby neviděla….
"Za hodinu podáte hlášení…plukovníku…"řekl Landy směrem k Sam…Ta jen zamávala rukama jako že souhlasí…..Landy odešel…..
"Tedy…já vím že toho máte plné zuby ale…."říkal nedočkavě Daniel…Všichni se na něj otráveně podívali….
"Ale má pro vás překvápko….." Na chvíli se odmlčel aby zvýšil napětí…..
"Ze shora nám sem posílají novou posilu……"
"A koho??"zeptala se Sam…..
"Mě…"zaslechli ode dveří… Všichni překvapeně vzhlédli…..Nestál tam nikdo jiný než Generál Jack O'Neill…..
"Pane bože…"vykřikla Sam a prudce se postavila až se jí zatočila hlava.Musela se chytit Tea'lca, který stál vedle ní…..
"Pane…ale jak…proč…"blekotala Sam.Jack jí přerušil mávnutím ruky.
"Řekněme, že mi prezident Spojených Států něco dlužil!!!"řekl pobaveně Jack a dal si ruce do kapes.Stále upíral upřený pohled na Sam…Ona na něj hleděla také…..Páni vypadal nepřekonatelně….Měl na sobě modrou kombinézu se znakem SG-1 na rameni ….tuze sexy modrou uniformu….Sam se přistihla jak na něj zírá…Okamžitě nasadila svůj profesionální pohled a otřela si hlínu z čela….Všichni už se vytratili z prostoru brány….Rozhodla že taky půjde…a dá si dlouho horkou sprchu….
Jack jí však zarazil…….
"Sam…..potřeboval bych s vámi mluvit….."řekl pomalým tónem Jack.Oslovil jí jménem…takže se něco děje….
"Co se děje pane??"zeptala se Sam
"Hmm…."začal Jack….
"Jsem moc rád že tu můžu být…."Sam se pousmála.
"My taky pane…jsem…ehmm…jsme moc rádi…že vás máme zpátky….chyběl jste nám…" Jack se mírně usmál.
"Jo…díky ale o tom jsem s vámi mluvit nechtěl….."
"Ne??"zeptala se nechápavě Sam…
"A o čem tedy???" Jack se k ní přiblížil…..
"Carterová….hmmm…trvalo mi dlouho dobu na to přijít…."Sam se začínala cítit nejistě.
"Pane…o čem to mluvíte??"
"Carterová…"řekl rozzlobeně Jack.
"Nepřerušujte mě!!!"
"Ano pane…"řekla potichu Sam
"Celý týden jsem přemýšlel nad tím jak to udělat…a taky no nedělá se mi to moc snadno…takže mi odpusťte, když to nebude dokonalé!"Sam už chtěla zase něco namítnout, ale Jack na ní významně pohlédl….Nechala toho…Jack si povytáhl nohavice a s lehkými obtížemi si klekl na jedno koleno…..Sam zalapala po dechu….
"Pane co…to…."….Jack zamával rukama…
"Carterová…naposled vám říkám nepřerušujte mě…."zhluboka se nadechl a sáhl do kapsy…..A…..vytáhl z ní krabičku…..pomalinku jí otevřel…a uvnitř byl ten nejkrásnější prstýnek jaký si lidstvo mohlo kdy představit….Sam si rukama zakryla obličej…
"Sam"řekl nejistě Jack a upřel své hnědé oči na ni…
"Chtěla byste si mě vzít??"Když Sam uslyšela tato slova znovu zalapala po dechu…tentokrát jí ale moc kyslíku na nadechnutí nezůstalo…..
"Pane…já…."koktala Sam a cítila že se jí do očí derou slzy…
"Vstávejte…."řekl spěšně a pomohla Jackovi vstát….
"No…nepopírám že mi nevadí že nemusím klečet…"řekl sarkasticky Jack…
"Moje kolena jaksi mají revoluci ale stejně..…"přiblížil prstýnek blíže k Sam…
"Zkusím to znova…Sam…"řekl pomalu….
"Uděláš Starému mrzoutovi radost a staneš se jeho ženou????" Sam už teď doopravdy brečela….Chvíli jí trvalo než dokázala promluvit….
"Pane…"popotahovala Sam
"..vy jste si teda našel chvíli…podívejte se jak vypadám…"a ukázala na svoje potrhané šaty a špinavý obličej…Jack se mírně usmál a udělal další krok k Sam…..Položil jí ruku na umouněnou tvář….
"Sam….vy vypadáte vždycky nádherně….i v těch hroznej zelenej maskáčích a špinavá od hlíny " Sam se začala smát…..A zadívala se mu do očí….
"Má odpověď zní….."Sam se nadechla….Jack na chvíli přestal dýchat.
"Ano….." Byla to ta nejhezčí slova jaké kdy Jack v životě slyšel…..Opatrně vyndal z krabičky prstýnek….A navlékl ho na Saminu ruku která byla celá poraněná a umazaná….Sam se na Jack s očima plných slz usmála a popadla ho kolem krku…..A on jí obtočil ruce kolem pasu….Dokázal to….Konečně..Po 10 letech…. Byla jeho…..
Sam Jacka pustila a obmotala mu ruce kolem krku….A potom ho ,,konečně'' políbila…..Žádná iluze…žádná realita….a ani žádná minulost…..Jack jí pevně chytil kolem pasu a polibek jí opětoval…..Stáli tam skoro snad skoro celou věčnost než je přerušil výkřik ode dveří…..
"Tak můžu začít chystat svatbu???"zahlaholil Daniel a vtrhl d místnosti a za ním zbytek SG:1 spolu s gen.Landym….Sam se na Daniela ukřivděně podívali….
"Ty si to věděl????"Danny pokývl hlavou.
"Ty zrádče…"smála se Sam a chtěla mu jednu vlepit ale naštěstí uhnul….
Jack si Sam k sobě přitiskl co nejpevněji…..
"A mám pro tebe ještě jednu dobrou zprávu…."Sam na něj urychleně pohlédla….
"Máme požehnání od prezidenta spojených států….a…"Sam chtěla něco namítnout ale Jack jí polibkem umlčel….
"Řekněme že mi to dlužil….."
"A kdy bude svatba…???"zeptala se Val…Jack a Sam na sebe zasněně pohlédli…
"Val…právě mě požádal o ruku…..není na to ještě trochu brzo????"
"Člověk nikdy neví…."
"A mimochodem Danny" řekl Jack…
"Doufám že mi nedáš košem a půjdeš mi za svědka???" Danny se potěšeně zazubil
"Jasně….už se na to moc těším…."
"No vážení myslím že je čas vrátit se k práci…."poručil Landy….
"Ale všichni se mnou budou určitě souhlasit když dám generálu O'Neillovi a plukovníku Carterová na zbytek dne volno…."Všichni jenom nadšeně přikyvovali…A to byl signál pro Jacka…Popadl Sam a společně se rozeběhli ven……Měli toho hodně co dohánět…..

Dveře Jackova bytu se prudce zavřeli až málem vyletěli z pantů…Jack přitiskl Sam na dveře a začal jí zuřivě líbat…obtočila ruce kolem jeho těla a plně se oddávala jeho polibkům…. A potom Jack plynulým pohybem otočil klíčem….Potom klíče hodil do kouta a než se Sam nadála už jí popadl do náruče….
"Jacku…."protestovala mezi návaly polibků Sam….
"Abys sis neublížil…."
"Já nikdy "zahučel a pomalu se s ní přesouval do ložnice….Jemně jí položil na postel a přitiskl se k ní…..
"Sam…."říkal Jack skrz polibky…
"Miluju tě….." A na chvíli se zarazil…
"Já tebe taky Jacku…ale udělej pro mě něco…."řekla rošťácky Sam…..
"Nemluv a pokračuj..!!!!" Jack se nenechal dlouho pobízet a za pár chvil byla Samina blůza dole…..A za pár chvil všechno jejich bylo na zemi…..Oba věděli že na tuto noc ani jeden z nich nikdy nezapomene……


EPILOG
"Jacku…."smál se Daniel….
"Tak vylez mi se ti nebudeme smát….."
"Jo jasně…"zahučel Jack a vylezl z pokoje na chodbu SBC…..měl na sobě krásný černý smoking a vypadal skvěle….Vala která stála vedle Daniel v blankytně modrých šatech nepopírala úžas…
"Stejně furt nechápu proč jsem si nemohl vzít uniformu…."rozčiloval se Jack a popotáhl si motýlka."
"Sam ti přece říkala že by se jí tvoje uniforma nehodila k šatům…"Jack jen protočil panenkami ale bylo vidět že souhlasí….
"Myslím že bysme už měli jít…"zahlásila Vala…A tak se všichni rozešli k výtahu….
Byl krásný sluneční den a venku před základnou to bylo k nepoznání….Jack se nervózně pohupoval…..Se Sam se nemohli dohodnout kde by to svatbu chtěli…. Ale nakonec oba souhlasili s tím že jí budou mít tam kde se poznali a kdy mají své nejlepší přátelé….Byli tu všichni...Celý tým SG-1 i s T.který byl svědkem Sam….Daniel byl samozřejmě svědkem Jacka a Vala byla nádherná družička…Generál Hammond,Gen.Landy,Dr.Fraserová a Cassie stáli nedaleko….Dalo by se říct že tu byli všichni členové SGC…..V čele všech stál sir Braitac který souhlasil že Sam a Jacka oddá…..Všechno bylo jak má být….Náhle se otevřeli dveře SGC…..A z nich pomalým krokem vyšel Jakob a vedl Sam….Jack měl co dělat aby se udržel na nohou…..Vypadala jako bohyně!!!…..Měla na sobě zářivě bílé šaty propletené modrými nitkami, takže jí perfektně šli k očím…..Na hlavě měla propletené modré sponky a růžičky….Jack na ní mohl oči nechat…..Sam lehce políbila svého otce…a něco mu zašeptala do ucha a potom se obrátila se zářivým úsměvem na Jacka…Chytl jí za ruce …… A postavili se bokem k o siru Breatacovi…..
"Vážení a milí…"začal hlubokým hlasem….
"Sešli jsme se tady abychom spojili tuto ženu…."ukázal na Sam…
"A tohoto muže.."poté ukázal na Jacka….
"V posvátný svazek manželský…."na chvíli se odmlčel…
"Samantho…řekni Jackovi co cítíš…."Sam přikývla a vzala si od Daniela prstýnek… "Jacku.."začala pomalu Sam a hlas se jí malinko třásl….
"Od první chvíli co jsem tě před 10leti potkala v zasedačce….ses mi líbil….ze začátku jsem se na tebe bála jenom pomyslet….Vystupoval si jako tvrdý chlap s tvrdým srdcem..….Až po nějaké době jsem poznala jaký doopravdy jsi…..Milý…vtipný…Laskavý ….a potom mi jednoho dne došlo co k tobě cítím…..Jenže tady byla ta pitomá pravidla…."zatvářila se dotčeně Sam a pokračovala..
"Ale nakonec se nám je podařilo obejít a já tu teď stojím před tebou….a z celého svého velkého srdce ti říkám Jacku O'Neille…miluju tě….." po tváři jí stekla malinká slzička radosti.
"Nikdo a nic to nezmění…nikdy…." Sam se usmála a plynulým pohybem navlékla Jackovi prstýnek….Měl nutkání jí okamžitě políbit ale nechtěl to pokazit…..
"Jacku…"obrátil se na něj Breatac…
"Jsi na řadě…
"Ehmm….fajn…no"blábolil Jack…
"V těhlech chvílích nikdy nevím co mám říct….takže to vezmu krátce…"otočil se k Vale a přebral od ní prstýnek….A pomalu ho navlékl Sam na prst… "Miluju tě Samantho Carterová….."řekl pomalu Jack a neskrýval dojetí….
"A jsem moc rád že se chceš stát mou ženou!!!" Sam se usmála a otřela si uslzelé oči….Jeho slova to dokonale vystihla….Nebylo třeba říkat nic víc…Jack se napřímil a podíval se na Braytaca….
"Takže mi dovolte dámy a pánové…..Z moci svěřené mě a státem Colorado vás prohlašuji mužem a ženou….."Při těchto slovech si Jack zhluboka oddechl a věnoval Sam ten nejzářivější úsměv……
"Jacku…."řekl lišácky Braytac….
"Můžeš políbit nevěstu!!!!"
Jack se napřímil a chytl Sam kolem pasu…Přitáhl si jí k sobě a políbil ji….Myslím že v celé galaxii neexistoval hezčí polibek než ten co Jack daroval Sam….. "Miluju tě Sam O'Neillová…" řekl pomalu a přitiskl Sam k sobě….Při slově O'Neillová se cítil hrdě…..
"A…..já tě taky miluju Jacku O'Neille….víc než svůj život…"a znovu ho políbila….Byla tak šťastná….Stala se ženou muže kterého milovala celým svým srdcem…. Přitiskla se k němu ….. na krku mu viselo srdíčko....její srdíčko….Sam se usmála….Nejdříve ho musela ztratit, aby ho později mohla získat zpět……Podívala se mu do očí….
"Už si tě nenechám vzít…"prohlásila pevným hlasem….A znovu ho políbila…..Byla tou nejšťastnější ženou v celé galaxii…a on tím nejšťastnějším mužem….Netušili však že už teď místo nich dvou…..byli tři….. ….ale to už je jiný příběh!!!!!……..


THE END


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

CliCni

CliCk

Komentáře

1 Hana Hana | 9. listopadu 2008 v 23:01 | Reagovat

Takže co napsat. Skvělý, úžasný, krásnýýýýýýý na to už jsi asi zvyklá, protože ti to všichni píšem u každý části povídky, kterou napíšeš, a tak ti to já psát už nebudu je to asi už zbytečný. Ale vřele ti doporučuju, aby jsi touhle povídkou neskončila a pokračovala v psaní dál v dalších povídkách:-))))

2 Tess Tess | 10. listopadu 2008 v 11:50 | Reagovat

Hana: Díky moc...a chstám se psát další povídky....už mám něco vymyšlený...

3 O'neill O'neill | E-mail | 10. listopadu 2008 v 20:02 | Reagovat

moc hezký,už se těšim až napíšeš další povídky...píšeš skvěle

4 Hana Hana | 10. listopadu 2008 v 20:29 | Reagovat

Mimochodem O'neill - hezký jméno:-))). Po někom koho známe???:-)))

5 Tess - admin Tess - admin | 10. listopadu 2008 v 20:33 | Reagovat

Jo jo...to je moc krásný jméno!!!!!

6 Sara sidle Sara sidle | Web | 11. listopadu 2008 v 15:31 | Reagovat

krásně zakončené těším se na pokračování

7 Lin Lin | Web | 11. listopadu 2008 v 18:41 | Reagovat

jééééééééé, super konec! začni psát zase další!!!!

8 O'neill O'neill | E-mail | 11. listopadu 2008 v 19:47 | Reagovat

Děkuji,děkuji své jméno jsem si vybral po svém oblíbenci :D:D

9 Hana Hana | 11. listopadu 2008 v 20:29 | Reagovat

Po oblíbenci jo???:-)) Tak to musí být určitě sympaťák když má takovýhle jméno:-)))

10 O'neill O'neill | E-mail | 12. listopadu 2008 v 20:44 | Reagovat

Nooo sympaťák to je...skoro jako já :D:D

11 Hana Hana | 12. listopadu 2008 v 21:43 | Reagovat

Hlavně neříkej že jsi mu podobný. Jinak být tebou emigruju, protože dozvědět se to ostatní tak tě začnou hledat a až si tě najdou tak  stůj co stůj si tě vezmou. To je velmi nebezpečné zmiňovat se o tom že jsi podobný O'nellovi. Věř mi:-))))

12 Tess - admin Tess - admin | 13. listopadu 2008 v 16:09 | Reagovat

jo to je fakt....a jesli jsi mu podobnej tak bych si tě okamžitě musela vzít!!!!

13 O'neill O'neill | E-mail | 13. listopadu 2008 v 20:39 | Reagovat

Noo asi takhle vzhledově jsem mu moc podobnej nejsem a taky jsem o něco mladší :D:D:D:D Ale povahově jsem celý on a taky mám velice podobný smysl pro "humor" a sarkasmus :D:D:D:D:D takže si to s tím vdáváním pořádně rozmyslete dámy:D:D:D:D

14 Hana Hana | 13. listopadu 2008 v 21:13 | Reagovat

Helemese  tady se z toho stává seznamka:-)))) A já myslela Tess že se tenhle blog se týká stargate:-)))))

Takže jak jsi to psal?povahově celý on,  stejný smysl pro humor jako Jack, k tomu trochu sarkasmu a ještě jseš mladej. Tak já ti něco poradím utíkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej:-))))))))

15 T-e-r-y-s-e-Q - your SB ♥ T-e-r-y-s-e-Q - your SB ♥ | Web | 31. prosince 2008 v 21:04 | Reagovat

:D  :D :D  waw tak to bys měl protože je tu další zájemce :-)))))

16 T-e-r-y-s-e-Q - your SB ♥ T-e-r-y-s-e-Q - your SB ♥ | Web | 31. prosince 2008 v 21:05 | Reagovat

PS:Ten příběh je skvělý

17 Lucka Lucka | Web | 9. ledna 2009 v 19:24 | Reagovat

Já nevím co říct! Je to bomba! super! pěkné! dobré! skvělé! NEJLEPŠÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

P.S. Když jsem byla ve třetím řádku od konce (ale už i dříve) jsem ti chtěla na ICQ napsat aby otěhotněla... Ale ten konec... zvrat jako hrom! Bomba! Já opravdu žasnu!

P.S2. Vím, že je to ukončené... ale nějak byto šlo udělat... připojuju se k Haně a souhlasím, žeby jsi tuhle povídku neměla končit. :-)

18 jasmina jasmina | E-mail | Web | 9. dubna 2009 v 10:48 | Reagovat

Super! Super! Super!!!!

19 Jasmina Jasmina | E-mail | Web | 10. dubna 2009 v 9:43 | Reagovat

Hej, to je fakt úžasný. Měla bys to prodat jako scénář tvůrcům filmu. Tohle by si fakt zasloužilo natočit jako celovečerák!!!!!!!!!

20 D.s.o eva D.s.o eva | Web | 6. září 2009 v 16:19 | Reagovat

Tak tohle byla naprosto skvělá povídka miluju tak je pises

21 lena lena | 10. ledna 2010 v 17:09 | Reagovat

PROSÍM POKR8ČKO

22 Mischel Mischel | 29. dubna 2014 v 0:19 | Reagovat

Všechny tvé povídky na Sam a Jacka jsem četla už hrozně dávno a pořád, i teď co je zase čtu, jsem z nich stejně nadšená. Opravdu skvělé nápady a děj, jediné co mi to všechno kazí jsou velmi časté hrubky i na úrovni páté třídy. Doporučovala bych ti si alespoň rychle projet i základy gramatiky, nebo si aspoň přečíst pravidla pro psaní fanfiction, protože těch chyb tam máš opravdu hodně. Překlepy, i/y, mezery za tečkou na konci věty a za čárkou, čárky v souvětí a taky tam píšeš moc vykřičníků a otazníků. Stačí napsat jeden a pak napsat jakým způsobem to ten člověk řekl. Taky píšeš špatně uvozovky. Sama jsem s tím měla problém, když jsem začínala psát a měla jsem to mnohem horší i s gramatikou, protože píšu jen anglicky. Taky bych chtěla upozornit na chybu v popisu tvého blogu. Správně je to: "Because I care about her. A lot more than I'm supposed to." Protože "then" znamená "potom" a "than" je "než".
Nechci tu působit jako čistě negativní komentář, což už stejně asi působím, prostě to ber jako takové upozornění. Protože si myslím, že když už člověk něco někam publikuje, měl by si na tom dát záležet, nebo si to aspoň po sobě dvakrát přečíst. Jinak všechny tvé nápady se mi moc moc líbí :) Určitě si to vše zase někdy ráda přečtu. A určitě pokračuj v psaní, máš moc pěkné povídky :)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.