Nevydařený záběr část 2

20. prosince 2008 v 11:52 | Tess - admin |  Nevydařený záběr
NEVYDAŘENÝ ZÁBĚR část 2

---RICHARD----


-Pane bože….Oni mě chtějí asi zabít….To si mám vedle ní stoupnout a dělat jako by nic????Kdyby aspoň nebyla tak šíleně sexy….Ježíš Andersone..ovládej se….Jedna ženská a co to s tebou udělá…Ale ona je tak nádherná…Když mi nabídla, že se mnou půjde na tu premiéru, měl jsem chuť vyskočit radostí….A teď je tu se mnou….Držím jí za ruku…A není tu žádný Allan….Je tu se mnou…-Rick se napřímil a vykročil dovnitř do budovy….A za ruku ho držela ta nejlepší a nejkrásnější žena na světě…..


---AMANDA----


-Bože za co….Řekni mi za co….Kdyby mu tu aspoň tak neslušelo….Všechny třicetiletý herce strčí do kapsy….Jen tak pěkně stavjenej…Ale no tak….Ovládej se přece…Je to tvůj kamarád Rick…A ty myslíš na takový věci….No ale …co asi má pod tím smokingem??-Am zatřásla hlavou aby tyhle nemravný myšlenky zahnala a usmála se na Ricka, který stál vedle ní…A společně vešli do budovy uvést svůj nový SG film….

---RICHARD----


-Oni my to snad dělají schválně….Posadí mě vedle Am a já hodinu a půl musím koukat na film, ve kterým se líbáme….Hádáme a zachraňujeme….Dělá mi problém se soustředit…Každou chvíli ke mně příjde vůně jejího parfému…Ano….Chtěl by po ní hned skočit a mít ji hned a tady….Ale ona přece není žádný sex symbol…se kterým mužeš dělat sex až do aleluja…..Ale ona přece sex symbol je!!!!Ach jo….Hezčí ženskou neznám a mám tu vedle ní sedět a nic nedělat???Bože…..Nevím kdy se stala ta změna z přítele na předmět touhy a chtíče….Možná tam bylo i něco víc…..Ale je to Amy….Moje Amy….Křehká a zranitelná…..Musím to vydržet,,,----poručil si Rick a zabořil se hlouběji do křesla….Po kradmu však po Amy pokukoval…


---AMANDA---


-Chci ho a to hned!!!!Sakra Amando ovládej se…..Je to přece Rick….Jo Nejvíc sexy muž týhle planety….Nemůžu vedle něj sedě jen tak….Chci ho….Strašně moc…Nevím co se změnilo ale já ho asi miluju…Když jsem s ním cítím se v bezpečí….A když se na mě usměje mám velký problém to ustát….Bože…Proč jen mi to děláš???Tam nahoře to mám u někoho hodně podělaný….Ach jo….On je tak sexy….A když se ně dotkne mám touhu po něm skočit a milovat se s ním až do skonání světa….Proč já mám vždycky takovou smůlu…."-Am se vytrhla ze svého přemýšlení když Rcik položil svou ruku na její…..Amy to málem nevydržela….


-Tohle bude hodně dlouhý večer…-pomyslela si Am a znovu se zadívala na film…Rick jí stále držel za ruku…


Am otevřela oči…..Příšerně jí bolela hlava….Zřejmě to včera trochu přehnali….Po skončení filmu byl soukromý večírek….A všichni zřejmě pili trochu víc než je zdrávo….Amy si položila ruku na hlavu….Takovou opici dlouho neměla….Rozhlédla se kolem…Byla ve svém hotelovém pokoji ….Netušila jak se sem dostala….Měla okno….


"Snad jsem nedělala žádný kraviny.."řekl polohlasně Amy a začala se hrabat z postele….Náhle však na svém pase ucítila nečí ruku…


"Co to…"řekla překvapeně Am a z hrůzou odkryla peřinu….A pod ní neležel nikdo jiný než….


"Doprdele…"zaklela Am….."Richarde!!!"


Rick se s cuknutím probudil….


"Co je…"řekl pomalu a promnul si oči….Překvapeně vyskočil….Na tenhle pohled nebyl připravený….Vidět Amy jenom v podprsence …A byl u ní v posteli…. Amy si teprve teď všimla toho co má na sobě….Urychleně si přes sebe přetáhla peřinu….Ani jeden z nich nevěděl co říct….


"Pamatuješ si něco??"zeptal se nakonec první Rick…


"Mám okno…"řekla potichu Amy.."A ty??" Zakroutil hlavou …


"Nic si nepamatuju"……Amy se uchechtla…


"Co je???"


"Co je???"vyjela na něj Amy.."Možná jsem se právě vyspala s Richardem Deanem Andersonem a ani o tom nevím!!!!A ty se mě ptáš co je??"


"Promiň" omlouval se Rick a nasadil ten svůj smutný výraz…."Ne….nemusíš se omlouvat…Za nic nemůžeš….Tak….asi se jdeme oblíct a budem doufat, že nás nikdo neviděl…." Rick se na ní usmál a začali se oblékat….Chvíli jim trvalo než našli všechno svoje oblečení…Asi za patnáct minut vyšli z pokoje a doufali že na tuhle událost brzy zapomenou….To ale šlo dost těžko….Když na ně ještě na schodech Brad vybafl:


"Co jste to proboha včera večer vyváděli???" Zděšeně se po sobě podívali…..


"O čem to mluvíš??"povedlo se promluvit Rickovi…..


"Pojďte se mnou.."zavelel Brad a odešel směrem dolů….Amy s Rickem ho následovali….Došli do jídelny….Tam si sedli ke stolu a Brad před ně hodil noviny….Byl to nějaký bulvární plátek…..Amy s roztřesenýma rukama noviny rozevřela…Hned na titulní straně bylo to čeho se bála nejvíc….Byly to fotky….Rickovi a její…..dokážete si představit jak vypadali….Na jendné se líbali….Na druhé taky….Na třetí jí Rick rozepínal šaty a tak to pokračovalo přes další stránku…


"Aspoň že vás napadlo zatáhnout ty závěsy…..!!!" řekl nabručeně Brad…Amy vypadala na omdlení a Rick dokonce na infarkt….Znovu se podíval na ty fotky….Bylo to více než jasné…Minulou noc strávil s Amy….


"A já si to doprdele nepamatuju!!!"rozkřikl se v duchu Rick…Ale dá se na něco takového vůbec zapomenout??? Z přemýšlení ho vytrhl Bradův hlas-


"A Amy…..jsem zvědavej jak tohle vysvětlíš Allanovi!!!!"


"A sakra.."pomyslel si Rick…."Allen….to bude průser….."


"Hmmmm….víte"řekla pomalu Am…"..já a Allen jsem už tři týdny rozvedení!!!!"


Bradovi spadla čelist a Rick kdyby neseděl tak by sebou určitě švihnul….


"Cože??"vzpamatoval se Rick…." Proč jsi nám nic neřekla….????"


"Nechtěla jsem to rozmazávat…je to moje věc!!!!"


"No….super"procedil Brad…."Tak to byla jediná negativní věc na tom všem!!!Co na to řekne Allen…..fajn o starost míň…


"Jediná??"řekli dvojhlasně Rick a Amy….


"No….a teď…od rána mi volají tisíce fanoušků a chtějí vám pogratulovat!!!No netvařte se tak překvapeně…."dodal když viděl jejich údiv.,.."Oni chtějí dohromady nejenom Jacka a Sam….ale i vás….tak jim nemějte za zlé, že jsou z toho nadšení!!!!"


Amy se na Richarda podívala…..Tvářil se zamyšleně…


"A co budem dělat s těma fotkama???" zeptal se Rick…..


"Necháme to být…..a za chvíli si na to niko ani nevzpomene!!!"


"Fajn….přykývla Am


"Hele…"začal se usmívat Brad.."Vy si to nepamatujete že ne???


"Ne…" řekl naštvaně Rick,,,"A přestaň se tak blbě culit!!!


-------------------------------------------------------------------------


Za pár dní se všichni vrátili zpět domů….Rick do svého bytu v New Yorku a Amy do svého domu za městem….Bradova úvaha že si na to za chvíli nikdo nevzpomene moc nevycházela….Rickovi každý den chodili stovky e-mailů a děkovných dopisů…A taky novináři ho pronásledovali na každém kroku…..Jednou večer…Bylo to týden před Vánocemi ho dokonce ti novináři ani nechtěli pustit domů….Tak sedl do auta a rozjel se za Amy….Měl toho plné zuby a u ní doma byl klid…..


Než projel všemi bezpečnostními zařízeními bylo už skoro osm hodin večer….Zaparkoval na příjezdové cestě a vystoupil z auta….Potom šel ke dveřím a stiskl zvonek….Dveře se pomalu otevřeli a z nich vyběhla malá holčička….


"Strejdo Ricku…"zapištěla a vrhla se mu do náruče….


"Ahoj princezno….."pozdravil jí a pohladil jí po vlasech….Potom jí dal pusu na čelo….


"Kde máš maminku???"


"Tady jsem…"ozvala se Amy která zrovna vycházela ze dveří…..Na Ricka a Olívii byl moc krásný pohled….Rick to z dětma vždycky uměl….A Olívie ho zbožňovala…..


"Můžu dál Amy???"zeptal se Rick,,,,


"Jasně pojď…. "opověděla okamžitě Am a Rick vešel……Už tu dlouho nebyl….Ale vypadalo to tu pořád stejně krásně…..Pomalu položil Olívii na podlahu…..Potom se k ní sklonil….


"Madam….neměla byste už spát???" Olívie se zachichotala….Jak jen Rick miloval tenhle dětský smích…..Připadalo mu to jako včera když byla Wylie takhle malá a oni si spolu hráli a smáli se…Olívia zatahala Ricka za rukáv….


"Povíš mi pohádku???"zeptala se ho…..Rick se obrátil na Amy která je se zaujetím pozorovala….Přikývla….Olívia popadla Richarda za ruku a táhla ho do svého pokojíčku….Ještě než Rick vešel dovnitř ještě se zeptal Amy…"Nevadí ti to???" Am se usmála…


"Vůbec ne…..aspoň stihnu vynést odpadky a dát prádlo do pračky…"Rick se usmál a vešel do pokojíčku a přivřel dveře….Amy se pomalými kroky odebrala do kuchyně….


Asi za deset minut, když už měla všechno hotové, potichu nakoukla k Olívii…..


Richard jí měl na klíně a povídal jí pohádku…..Zřejmě už končila….


"No….a…ta princezna,,,,"povídal Rick…."…si na konec toho prince vzala a žili spolu na zámku a měli spoustu malých princezen a princů…..a to je konec pohádky…."


"Jééé…..ta byla hezká…"rozpývala se Olívia.."A strejdo???


"Hmmm???"


"Máma je taky princezna???" Amy, která stála za dveřmi zbystřila…


"No…"řekl pomalu Rick…"Každá holčička….nebo potom maminka….je princezna!!!"


"I já???" zeptala se překvapeně….Rick jí políbil na čelo…


"I ty….srdíčko…"


"A co máma??"


"Tvoje maminka Olívie…."řekl zasněně Rick…."je ta nejhezčí princezna jakou znám!!!" Amy cítila že se jí po tváři skutálela slza….


"A taky je ta nejlepší máma na světě!!"prohlásila hrdě Olívie….Rick se na ní usmál….


"To máš určitě pravdu zlato….tvoje máma je nejlepší na světě….a taky nejkrásnější….."


"To je dobře…."řekla potichu a bylo vidět že se jí zavírají očička…..Rick jí pevně chytil do náruče a odnesl jí do postýlky…..Přikryl jí její malou dečkou….A naposledy jí políbil na čelo….Potom si ještě vzal z poličky chůvičku a zhasl světlo…..A pomalu vyšel ke dveří…..Stála tam Amy….To nečekal…A oči se jí leskli….. Potichu zavřel dveře a obrátil se na ní….


"Ty jsi to slyšela???" zeptal se provinile Richard,,,,,Am pomalu přikývla….


"Ricku…já…."nenacházela slova Amy…"Musíme si promluvit….


"Máš pravdu…."přikývl Rick…"To musíme…." A oba pomalu zamířili do obývacího pokoje……

A o čem si Rick a Am promluví…..to se dozvíte příšte….takže…


TO BE CONTINUED
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hana Hana | 20. prosince 2008 v 15:12 | Reagovat

Skvělý, rychle pokráčko please:-D

2 Sara sidle-SB Sara sidle-SB | Web | 20. prosince 2008 v 17:15 | Reagovat

jo souhlasím rychle pokráčko please please please

3 Den!sk@ Den!sk@ | Web | 20. prosince 2008 v 19:28 | Reagovat

moc krasny blog :) skoda,ze tu nemuzu byt dlouho,jinak bych si to rada precetla :(

4 Joli Joli | E-mail | Web | 21. prosince 2008 v 21:44 | Reagovat

to je nááádhernýýý... pokračuj, jen tak dál :-)

5 Leky Leky | 22. prosince 2008 v 0:16 | Reagovat

Máš moc krásnou povídku je užasnááááá

6 zuzicenek zuzicenek | Web | 23. prosince 2008 v 17:34 | Reagovat

skvěléééé... superrr.... a rychle rychle piš piš pokračování!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.